Prihlásený ako: Neprihlásený

Vila CREDO

Penzión • Dolný Smokovec 205, 06201 Vysoké Tatry

Kontaktná osoba:
Marcel Hudek
E-mail:
objednavky@vilacredo.sk
Telefón:
0910 371 646
Poloha:
Centrum
www:
www.vilacredo.sk

Ubytovanie v rodinnom penzióne Vila Credo v Dolnom Smokovci vo Vysokých Tatrách s plne vybavenými izbami a apartmánmi s európskym štandardom (kúpelne, TV - SAT, chladnicka,...)s ranajkami, lyžiarnou, parkoviskom, grilom...
Náš penzión je umiestnený v Dolnom Smokovci, asi 2 km od centra Vysokých Tatier Starého Smokovca. Ponúkame Vám ubytovanie v piatich dvojlôžkových izbách s prístelkami a v dvoch apartmánoch. Celková kapacita penziónu je 23 lôžok. Všetky izby majú vlastnú kúpelňu, WC, TV+SAT, chladničku. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, v ktorej podávame naším hosťom raňajky formou švédskeho stola. Ponúkame možnosť doobjednať si aj polpenziu. Stravovanie zabezpečujeme výhradne len pre ubytovaných hostí. V penzióne je pre hostí bezplatné WiFi pripojenie na internet. V našom penzióne si môžete zakúpiť turistické mapy, základný drogistický tovar, občerstvenie /alko, nealko nápoje, kávu, čaj/. Naším hosťom ponúkame bezplatné parkovanie pri objekte.

V spoločenskej miestnosti sa nachádza veľký plazmový televízor, DVD prehrávač. Pre hostí je k dispozícii v zimnom období lyžiareň /uzamykateľný priestor pre každú izbu/. Za penziónom sa nachádza vonkajšie posedenie pri grile a pieskovisko pre deti.

Vybavenie, služby


Vybavenie hotela:Parkovisko, Grill, Psom vstup povolený
Vybavenie izby:TV, Internet, SAT, Audio video technika, Chladnička, Sprcha a WC (Na izbe), Kuchyňa
Ponúkané služby:
Možnosti trávenia voľného času:Kúpalisko, Termálne kúpalisko, Lyžovanie, Cyklistické trasy, Jazdectvo, Turistické trasy

Dopravné spojenie


Autobus: Dolný Smokovec - 400 m
Vlak: Pod Lesom - 400 m
Prístup autom: Celoročne

Fotogaléria


Dolný Smokovec 205, Vysoké Tatry, Prešovský kraj, Slovakia

Vila CREDO
Dolný Smokovec 205
06201 Vysoké Tatry

Hľadaj cestu z:

Rezervácia ubytovania